POSTANITE DEL NAŠE EKIPE

Čas je za nove izzive!

Ker z leti rastemo so potrebe po novem kadru vedno večje. Spodaj spremljajte našo spletno stran, kjer bomo objavljali nova delovna mesta.

Prijazen kolektiv

Raznoliko delo

Nova znanja

0
Delovnih mest
0
Rednih zadovoljnih strank
0
Kvadratnih metrov delovne površine
0
Uspešnih delovnih let

PROSTA DELOVNA MESTA (1)

<strong>DELAVEC V PROIZVODNJI (M/Ž)</strong>
DELAVEC V PROIZVODNJI (M/Ž) KRAJ DELA: NAKLO
OPIS DELA:
– Kontrola, zlaganje in pakiranje izdelkov,
– povijanje palet,
– delo pa navodlih glede na posamezen izdelek.

OD KANDIDATA PRIČAKUJEMO:

Samostojnost pri delu.
Zanesljivost, natančnost, odgovornost in sposobnost timskega dela.
Računalniška pismenost.

NUDIMO:

  • Takojšno zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo,
  • redno plačilo,
  • delo v urejenem, dinamičnem in prijetnem okolju,
  • stimulativno nagrajevanje,
  • možnost osebnega in strokovnega razvoja in dodatnega izobraževanja.

Prijave sprejemamo na mail jasna@orodjarstvo-knific.si.

Telefon: (0)4 594 32 20

<strong>TEHNOLOG BRIZGANJA PLASTIKE (M/Ž)</strong>
TEHNOLOG BRIZGANJA PLASTIKE (M/Ž) KRAJ DELA: NAKLO
OPIS DELA:
– priprava strojev,perifernih naprav in materiala za brizganje,
– nadzor procesa brizganja,
– izvajanje procesne kontrole, enostavnejših meritev in izdelava zapisov meritev oz. tehnoloških postopkov,
– menjava ter vzdrževanje orodij.

Vsaj 2 leti delovnih izkušenj na tem področju.
Obvladovanje upravljanja strojev za brizganje plastike
Poznavanje orodij za brizganje termoplastov.

NUDIMO:

  • 2 izmensko delo,

Kako do nas?