reddit best essay writing service us What Are The Best Online Essay Writing Service Reddit 2022-2023? writing essay for service opportunities reddit

education papers, our writers are the folks who indeed have https://www.reddit.com/r/CertifiedWriters/comments/sa6998/dreamessays_review/ the expertise and abilities. Our composing expert services are your
how to write an essay c1 pdf https://freeessaywriter.org how to write cv profile
how to write research paper with example freeessaywriter how to write a summary ks3
how to write an essay in college format https://paperhelp.nyc how to write an essay for cae
how to write an essay about a book example https://paperhelp.nyc/ how to write cover letter receptionist

POSTANITE DEL NAŠE EKIPE

Čas je za nove izzive!

Ker z leti rastemo so potrebe po novem kadru vedno večje. Spremljajte našo spletno stran, kjer bomo objavljali nova delovna mesta.

Prijazen kolektiv

Raznoliko delo

Nova znanja

0
Delovnih mest
0
Rednih zadovoljnih strank
0
Kvadratnih metrov delovne površine
0
Uspešnih delovnih let

PROSTA DELOVNA MESTA

<strong>DELAVEC V PROIZVODNJI (M/Ž)</strong>
DELAVEC V PROIZVODNJI (M/Ž)KRAJ DELA: NAKLO
OPIS DELA:
– pakiranje plastičnih delov
– zlaganje v predpisano embalažo
– povijanje palet

OD KANDIDATA PRIČAKUJEMO:

Spretnost in natančnost
Timsko delo
Organiziranost
Samoiniciativnost
Motiviranost
Samostojnost pri delu

NUDIMO:

  • Zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 3 mesecev
  • takojšnjo zaposlitev
  • 3-izmensko delo
  • redno plačilo
  • dobre delovne pogoje v novi proizvodnji

Prijave sprejemamo na mail jasna@orodjarstvo-knific.si
oz. preko portala MojeDelo.com.

Telefon: (0)4 594 32 20

<strong>TEHNOLOG BRIZGANJA PLASTIKE (M/Ž)</strong>
TEHNOLOG BRIZGANJA PLASTIKE (M/Ž)KRAJ DELA: NAKLO
OPIS DELA:
– priprava strojev, perifernih naprav in materiala za brizganje,
– nadzor procesa brizganja,
– menjava ter vzdrževanje orodij,
– izvajanje procesne kontrole, enostavnejših meritev in izdelava zapisov meritev oz. tehnoloških postopkov.

Vsaj 2 leti delovnih izkušenj
Obvladovanje upravljanja strojev za brizganje plastike
Zanesljivost, natančnost in odgovornost
Poznavanje orodij za brizganje plastike
Računalniška pismenost

NUDIMO:

  • 2-izmensko delo

Kako do nas?