POSTANITE DEL NAŠE EKIPE

Čas je za nove izzive!

Ker z leti rastemo so potrebe po novem kadru vedno večje. Spremljajte našo spletno stran, kjer bomo objavljali nova delovna mesta.

Prijazen kolektiv

Raznoliko delo

Nova znanja

0
Delovnih mest
0
Rednih zadovoljnih strank
0
Kvadratnih metrov delovne površine
0
Uspešnih delovnih let

PROSTA DELOVNA MESTA

<strong>DELAVEC V PROIZVODNJI (M/Ž)</strong>
DELAVEC V PROIZVODNJI (M/Ž)KRAJ DELA: NAKLO
OPIS DELA:
– pakiranje plastičnih delov
– zlaganje v predpisano embalažo
– povijanje palet

OD KANDIDATA PRIČAKUJEMO:

Spretnost in natančnost
Timsko delo
Organiziranost
Samoiniciativnost
Motiviranost
Samostojnost pri delu

NUDIMO:

  • Zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 3 mesecev
  • takojšnjo zaposlitev
  • 3-izmensko delo
  • redno plačilo
  • dobre delovne pogoje v novi proizvodnji

Prijave sprejemamo na mail jasna@orodjarstvo-knific.si
oz. preko portala MojeDelo.com.

Telefon: (0)4 594 32 20

<strong>KNJIGOVODJA / ADMINISTRATOR (M/Ž)</strong>
KNJIGOVODJA / ADMINISTRATOR (M/Ž)KRAJ DELA: NAKLO
OPIS DELA:
– sestavljanje obračunov za DDV,
– knjiženje prejetih in izdanih računov,
– fakturiranje,
– plačilni promet,
– vodenje registra osnovnih sredstev,
– obračun plač (tudi letna poročanja za dohodnino),
– priprava internih mesečnih finančnih poročil,
– priprava finančnih podaktov za interno uporabo,
– sodelovanje z zunanjimi ustanovami (banke, zavarovalnice, DURS…),
– sestava zaključnega računa…

Knjigovodsko/računovodska dela sestavljajo cca 80% dela, ostalo so razna administrativna dela.

vsaj 3 leta delovnih izkušenj na tem področju
računalniška znanja in poznavanje MS Excel
poznavanje slovenskih računovodskih standardov ter aktualne davčne zakonodaje
natančnost, zanesljivost, odgovornost
ter samostojnost, komunikativnost in odzivnost

NUDIMO:

  • Zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev

Kako do nas?