Werden Sie Teil unseres Teams

Es ist Zeit für neue Herausforderungen!

Da wir im Laufe der Jahre wachsen, wächst der Bedarf an neuen Mitarbeitern. Folgen Sie unserer Internetseite unter, auf der wir neue Stellenplätze veröffentlichen.

Freundliches Kollektiv

Eine Vielzahl von Arbeiten

Neue Kenntnisse

0
Jobs
0
Regelmäßig zufriedene Kunden
0
Quadratmeter Arbeitsfläche
0
Erfolgreiche Arbeitsjahre

PROSTA DELOVNA MESTA (1)

<strong>DELAVEC V PROIZVODNJI (M/Ž)</strong>
DELAVEC V PROIZVODNJI (M/Ž) KRAJ DELA: NAKLO
OPIS DELA:
– Kontrola, zlaganje in pakiranje izdelkov,
– povijanje palet,
– delo pa navodlih glede na posamezen izdelek.

OD KANDIDATA PRIČAKUJEMO:

Samostojnost pri delu.
Zanesljivost, natančnost, odgovornost in sposobnost timskega dela.
Računalniška pismenost.

NUDIMO:

  • Takojšno zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo,
  • redno plačilo,
  • delo v urejenem, dinamičnem in prijetnem okolju,
  • stimulativno nagrajevanje,
  • možnost osebnega in strokovnega razvoja in dodatnega izobraževanja.

Prijave sprejemamo na mail jasna@orodjarstvo-knific.si.

Telefon: (0)4 594 32 20

<strong>TEHNOLOG BRIZGANJA PLASTIKE (M/Ž)</strong>
TEHNOLOG BRIZGANJA PLASTIKE (M/Ž) KRAJ DELA: NAKLO
OPIS DELA:
– priprava strojev,perifernih naprav in materiala za brizganje,
– nadzor procesa brizganja,
– izvajanje procesne kontrole, enostavnejših meritev in izdelava zapisov meritev oz. tehnoloških postopkov,
– menjava ter vzdrževanje orodij.

Vsaj 2 leti delovnih izkušenj na tem področju.
Obvladovanje upravljanja strojev za brizganje plastike
Poznavanje orodij za brizganje termoplastov.

NUDIMO:

  • 2 izmensko delo,

Wie erreichen Sie uns?