Werden Sie Teil unseres Teams

Es ist Zeit für neue Herausforderungen!

Da wir im Laufe der Jahre wachsen, wächst der Bedarf an neuen Mitarbeitern. Folgen Sie unserer Internetseite, auf der wir neue Stellenplätze veröffentlichen.

Freundliches Kollektiv

Eine Vielzahl von Arbeiten

Neue Kenntnisse

0
Jobs
0
Regelmäßig zufriedene Kunden
0
Quadratmeter Arbeitsfläche
0
Erfolgreiche Arbeitsjahre

freie Stellenangebote

<strong>DELAVEC V PROIZVODNJI (M/Ž)</strong>
DELAVEC V PROIZVODNJI (M/Ž)KRAJ DELA: NAKLO
OPIS DELA:
– pakiranje plastičnih delov
– zlaganje v predpisano embalažo
– povijanje palet

OD KANDIDATA PRIČAKUJEMO:

Spretnost in natančnost
Timsko delo
Organiziranost
Samoiniciativnost
Motiviranost
Samostojnost pri delu

NUDIMO:

  • Zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 3 mesecev
  • takojšnjo zaposlitev
  • 3-izmensko delo
  • redno plačilo
  • dobre delovne pogoje v novi proizvodnji

Prijave sprejemamo na mail jasna@orodjarstvo-knific.si
oz. preko portala MojeDelo.com.

Telefon: (0)4 594 32 20

<strong>KNJIGOVODJA / ADMINISTRATOR (M/Ž)</strong>
KNJIGOVODJA / ADMINISTRATOR (M/Ž)KRAJ DELA: NAKLO
OPIS DELA:
– sestavljanje obračunov za DDV,
– knjiženje prejetih in izdanih računov,
– fakturiranje,
– plačilni promet,
– vodenje registra osnovnih sredstev,
– obračun plač (tudi letna poročanja za dohodnino),
– priprava internih mesečnih finančnih poročil,
– priprava finančnih podaktov za interno uporabo,
– sodelovanje z zunanjimi ustanovami (banke, zavarovalnice, DURS…),
– sestava zaključnega računa…

Knjigovodsko/računovodska dela sestavljajo cca 80% dela, ostalo so razna administrativna dela.

vsaj 3 leta delovnih izkušenj na tem področju
računalniška znanja in poznavanje MS Excel
poznavanje slovenskih računovodskih standardov ter aktualne davčne zakonodaje
natančnost, zanesljivost, odgovornost
ter samostojnost, komunikativnost in odzivnost

NUDIMO:

  • Zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev

Wie erreichen Sie uns?